LOGOWANIE
  Delta Graphix na PAPERWORLD 2006 we Frankfurcie n/Menem ( 10 lis. 2006 )
  Jak co roku nasza firma uczestniczyła w międzynarodowych targach Paperworld 2006 we Frankfurcie n/Menem. Przez ostatnie dwa lata prezentowaliśmy nasze produkty w hali z karnetami okolicznościowymi. 
   
  Jako lider wśród producentów karnetów okolicznościowych z dumą prezentowaliśmy nasze karnety obok konkurencyjnych firm z całego świata. 
   
  W tym roku celowo zmieniliśmy lokalizację hali i wystawiliśmy nasze produkty na hali artykułów szkolnych. Było to wielkie zaskoczenie dla firm konkurencyjnych z branży poligraficznych. Przedstawiliśmy artykuły szkolne m.in. zeszyty i notatniki z tłoczonymi okładkami jak i te przy zastosowaniu technik multiobrazkowych. Kolekcję szkolną uzupełniły segregatory, teczki kartonowe A4 z gumką, podkładki pod myszy oraz linijki i naklejki na zeszyty szkolne. Nie zapomnieliśmy o karnetach okolicznościowych. 
  Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się zastosowane przez nas aplikacje.  Hurtownie i sklepy z wyprzedzeniem śledzą nowości wprowadzane na rynek, dlatego z wielkim zainteresowaniem oglądali oryginalne ornamenty w kształcie ozdób choinkowych oraz innych zawieszek na złotym sznurku. Wiele pań i młode mamy przystawały i z zachwytem przyglądały się karnetom przygotowanych na okoliczność narodzin dziecka, wybrane i dostosowane do wzorów skarpeteczki ujmowały swoim zestawieniem. 

  W czasie trwania targów Paperworld 2006 zostaliśmy zaproszeni także do udziału w Agora Club Dinner, zorganizowanego spotkania przez ISPA (The International Stationary Press Association). Jest to wielkie wydarzenie, bowiem rozdano nagrody za zgłoszone i innowacyjne produkty w 5 kategoriach: produkty piśmiennicze, artykuły biurowe, "powrót do szkoły", akcesoria komputerowe i tzw. "Social stationary". Uczestnictwo w "Najlepszym produkcie roku" dało motywację do działania, aby w przyszłym roku nasze produkty spotkało takie właśnie wyróżnienie. 

  Nasz udział w targach wspomagał kierownik naszej filii w Aachen/Niemcy. Wspólnie nawiązaliśmy nowe i odświeżyliśmy dotychczasowe kontakty handlowe. Jest to ogromne ułatwienie, kiedy międzynarodowa firma jak Delta Graphix posiada swoje przedstawicielstwa w różnych krajach. Nasze uczestnictwo w międzynarodowych targach jest niezbędne w celu utrzymania wysokiej jakości produktów oraz w celu poznania nowych kierunków, które technika oraz człowiek zmienia. Świat się staje kolorowszy, dlatego firmy dbające o swoich klientów muszą uzupełniać swoje produkty, przykuwać swoją innowacyjnością, zestawem kolorów i formą. Firma Delta Graphix z podniesioną głową może patrzyć i zestawiać swoje produkty z ofertami innych firm.
  
  Znajdź nas na Facebooku